Гарантії


Гарантія на політ гелієвих кульок, які замовлені з обробкою Hi-Float в Крамниці Свята «Чарівна Фея» - 2 дні (48 годин) з моменту часу готовності для видачі вказаного клієнтом . При відсутності вологості в приміщенні та температурному режимі  23-28 градусів кульки можуть літати до 2 неділь.

Гарантія не розповсюджується на кульки, які придбані за межами магазину Крамниця Свята «Чарівна Фея» , хоч і надуті гелієм в нашому магазині, особливо це стосується кульок придбаних на сайті aliexpress. Латексні кульки, які мають форму серця літають біля 2 діб.

Для ідеального збереження кульок від механічних пошкоджень врятує спеціальний пакет для кульок вартістю 25грн і місткістю на 15 кульок середнього розміру ( 30см).

На повітряні кульки, наповнені повітрям і зібрані в гірлянду розповсюджується гарантія 3 доби (72 години) якщо вони знаходяться в  приміщенні. На гірлянди, монтаж яких здійснено на вулиці гарантія закінчується на момент монтажу, в зв’язку з неможливістю контролю природних умов (вітер, сонце, мороз). Але краще зберігаються гірлянди з кульок  в холодну пору. Якщо це спекотлива пора, краще обирати кульки світлих, а не темних кольорів. 


Умови повернення і обміну товару

       Відповідно до статті  9 Закону Україны "Про захист прав споживачів", на протязі  14 днів, не рахуючт дня продажу , покупець має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний товар  у продавця, у якого він його придбав, якщо товар не задовольняє по формі, габаритам, кольору, розміру або не може бути використаний по призначенню.

       Обмін товару належної якості здійснюється, якщо він не використовувався і якщо збережений його товарний вигляд, споживчі якості, пломби, ярлики а також розрахунковий документ, виданий споживачу разом з проданим товаром.

Повернення і обмін фольгованих повітряних кульок

Обмін і повернення фольгованих повітряних кульок здійснюється на протязі 14 днів від дня покупки тілько при наявності виробничого браку, яким визнається:
- клапан 
відсутній ( якщо це не міні-фігура) або не відкривається;
- 
фабричний брак друку малюнку;
- неправильна форма в
ирубки кульки.

Обмін і повернення латексних повітряних кульок  

Відповідно до Постанови КМУ від 19 березня 1994 року №172 «Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів», гумові надувні кульки обміну і поверненню не підлягають.

Обм
ін бракованих латексних повітряних кульок можливий, якщо кулька;
- 
вкрита плямами;
- 
має неправильну форму.

 До розгляду претензій приймаються кульки, у яких збережений товарний вигляд. Надуті, використані, а також уцінені кульки поверненню і обміну не підлягають. Надуті без використання професійного обладнання  (редуктора), передуті ( в результаті чого луснули або здуваються), надуті декілька разів, які неправильно зберігаються ( з заломами), зіпсована при відкритті кульки не являються бракованими. Їх обмін і провернення неможливе.

Тематич
ні кульки  (Новый рік, День Святого Валентина, День знань і т.д.) не обмінюються по причині сезонної затребуваності.

Процедура повернення

1. Повернення товару відбувається за рахунок покупця.
2. 
Повернення приймається тільки після того, як покупець вислав фото з відміченим браком ( якщо він візуально складно помітний)